Wasze opinie


Ania i Darek
09.08.2015
Najlepszy zespół , , który bawił ludzi na naszym weselu w kwietniu :) a prywatnie nasi dobrzy znajomi . Niesamowita energia , super repertuar, Chłopaki jesteście najlepsi !!! :) Gorąco polecamy
gość
07.08.2015
Zespoł po prostu genialny! Nie da się siedzieć,nogi same rwą się do tańca! 10/10,po prostu najlepszy zespół jaki kiedykolwiek słyszałam! Gorąco polecam ! :)
Olga&Daniel
05.08.2015
Rewelacyjny zespół, gorąco polecamy. Dajecie czadu. Przy Was parkiet jest zawsze pełny. My oraz cala rodzina jesteśmy zachwyceni jak poprowadziliście nam wesele. Dziękujemy:)
Ania
12.06.2015
Rewelacyjny Zespół! Wybraliśmy głównie po opiniach z naszego otoczenia i będziemy polecać bez końca,sami wybralibyśmy tak samo. Repertuar doskonale dopasowany do gości. Polecamy każdej Młodej Parze! :)
Paulina
29.04.2015

Świetna oprawa muzyczna,chłopaczki z wielkim doświadczeniem :) Barwy głosy zgrywające się z podkładem ,wszystko było na max super !!! Dylematem każdej pary przed weselem jest wybór zespołu ,ostatecznie decydują się poprzez uzyskanie opinii znajomych ,Zespół stał się już dość znany w moim otoczeniu stąd wiele opinii – opinii pozytywnych o nich usłyszałam. Repertuar idealnie dopasowany pod oczekiwania gości. Jak najbardziej polecam :>

Krzysiek
28.03.2015
Daliście mega czadu na weselu na którym byłem. Jedno z lepszych wesel między innymi dzięki zepsołowi który grał super.Dobra robota :)

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości